Keyveni Hakkında


Keyveni Kurumsal Hazır Yemek

Keyveni, Anadolu’da ‘yemeğin ustası, hünerli ve marifetli’ kişiye verilen isimdir. Bu sebeple ismimize yakışır şekilde hareket etmek her daim birinci önceliğimizdir.

Keyveni ailesi olarak ‘Kaliteli, hijyenik ve sağlıklı yemek’ ilkesiyle başladığımız hazır yemek üretiminde 30 yılı aşkın süredir, sektördeki diğer markalar arasında en başarılı hazır yemek ve catering firması.


İlkelerimiz Ayrıcalıklarımız

Sorumluluk sahibi bir firma olarak müşterilerimizle ilişkilerimizde en dikkat ettiğimiz konu güvenilirlik ve sürdürülebilirliktir.

1980 yılında, 5 kişilik ekiple, günlük 500 kişiye üretim yaparak çıktığımız yolculukta bugün yüzlerce nitelikli personelimiz ve uzman kadromuz ile günlük özel butik yemek üretimi yapıyoruz.

Sağlıklı yaşam ve üretken bir bünye için sağlıklı beslenmenin önemini bildiğimizden menülerimizde kullandığımız ürünlerimizi titizlikle seçiyoruz ve en kaliteli malzemeyi kullanıyoruz. Çiftlikten sofraya kadar takip edilen toplu kalite kontrol sürecimiz ve hijyen standartlarımızı teknolojik ve modern ekipmanlarımızla denetim altında tutuyoruz. Menülerimizin üretim aşamasında asla katkı maddesi, glikoz, mısır şurubu, yapay tatlandırıcı ya da gıda renklendiricisi kullanmıyoruz. Kendi turşumuzu, ekmeğimizi, baklavamızı ve yaş pasta dahil diğer diğer tüm patiserrie ürünlerini üretiyoruz. Pastane ürünlerimizde gerçek çikolata, sütlü tatlılarımızda ise inek ve manda sütü kullanıyoruz. Kullandığımız sebze ve meyvelerin günlük ve taze olmasına dikkat ediyoruz. Etli yemeklerimizde %100 dana eti kullanıyoruz. Ve en önemlisi pişirdiğimiz yemeğe sevgimizi ve samimiyetimizi katıyoruz. Sunduğumuz yemeklerin damakta ‘anne yemeği’ tadı bırakmasını istiyoruz. Profesyonelliğimizi iş aşkıyla birleştirip farkımızı ortaya koyuyoruz.

Üretimimizden dağıtım birimlerimize kadar insan hayatının ne kadar değerli olduğunun bilincindeyiz. Amacımız insan sağlığını olumlu yönde etkileyerek, vitamin ve protein açısından yeterli menüler üretmektir. Sektör büyüdükçe hizmet verdiğimiz kitlenin ihtiyaçları ve beklentileri de değişiklik göstermektedir.

Özel dizayn edilmiş menüleri butik anlayış çerçevesinde sunuyoruz.

Sorumluluk sahibi bir catering firması olarak müşterilerimizle ilişkilerimizde en dikkat ettiğimiz konu güvenilirlik ve sürdürülebilirliktir.

Teklif Alın!