Referanslar

KEYVENİ İÇİN NE DEDİLER?

Mehmet Ali Birand:

“Keyveni’den 32. Gün’e gelen baklavalar anında bitiyor.”

Başaran Ulusoy:

“Keyveni Catering’in övgüyü hak ettiğini söyleyebilirim.”

Sahrap Soysal:

“Çok önemli bir prensibi var şirketin; yemek pişirilen kaplardan, kullanılan zeytinyağına kadar her şeyi kendi ailelerine yemek yapıyormuş gibi seçmek.”

Hakkı Devrim:

“Geçen gün katıldığımız bir yemekte Keyveni kelimesinin anlamı üzerinde durduk. Hazineler beldesidir bizim memleketimiz, dillerden yana da öyle. O gün de Keyveni hazır yemek firmasından gelen nefis baklavalar yemiştik. Tadı hala damağımda.”

Ali Sirmen:

“Türkiye’nin Keyveni’si Aranıyor yarışmasında çok güzel bir gün geçirdim, Türk mutfağı ve Türk kültürü adına umutlandım. Keyveni Hazır Yemek ve Catering firmasını da zenginliğimizi artıracak bu yarışma girişiminden dolayı kutlamak isterim.

Hikmet Çetinkaya:

“Keyveni, şimdilerde butik hizmet veren tek kuruluş. Çıkardıkları Keyveni Mutfağı adlı dergiyi ben de okuyorum bir Çukurova sabahında…”

Nilgün Cerrahoğlu:
    
“Otantik tadı, lezzeti olan Keyveni tatları elbette ki çok baştan çıkarıcı ve de çok başarılı”
Fritolay  Eston Yapı  E-bebek  Dream Desing Factory  D&R  Arzum  Cp  Gama Nurol  Hepsi Burada  Hürriyet Emlak  Jolly Tours  Jones Lang Lasalle  Koleksiyon  Marmaray  Petrol Ofisi  Show Tv  TBWA İstanbul  Tursab  Vegatel  Yaşar Factoring  Yeni Bir İş