İnsan Kaynakları


İK Politikamız

Keyveni insan kaynakları yönetiminin temel hedefi, şirket vizyonu ve kültürüyle uyumlu katma değer yaratan insan kaynakları stratejilerini geliştirmek ve uygulamaktır. Stratejik insan kaynakları sistemleri çalışanların motivasyonunu, sürekli gelişimi, ekip ruhunu dinamik tutmayı, örgütsel bağlılığı; şirketin güvenilir, sürdürülebilir ve kaliteli hizmet sunmasını esas alır.
Keyveni hazır yemek sektörünün lideri olarak, sektör başarısının en önemli kaynağının sahip olduğu insan gücü olduğuna inanır. Bu anlayış çerçevesinde insan kaynakları politikalarımızın temelini karşılıklı saygı ve güven, çalışanların yönetime katılımı, şeffaflık, fırsat eşitliği, objektif değerlendirme, insana ve bilgiye önem verme ilkeleri oluşturur.
Doğru işe doğru çalışanı yerleştirmek Keyveni hizmet kalitesinin temel taşıdır. Üretimden dağıtım birimlerimize kadar tüm kadrolarımız liyakat (yetkinlik) ilkesine göre oluşturulur. Aynı zamanda profesyonel hizmet ağını güçlendirmek ve güncel değişimlere ayak uydurabilmek için çalışanların gelişimi, odaklanılan en önemli konular arasındadır.
İşe alım sürecinde son derece önem verilen konulardan biri olan fırsat eşitliği, terfi ve rotasyonlar için de benimsenir. Keyveni, çalışanlarına terfi ve rotasyon imkanlarıyla dinamik bir kariyer olanağı sağlar.

Keyveni Ailesine Katılın!

Cv Ekle:

Açık Pozisyonlar

Açık olan pozisyonları görmek için Tıklayınız
Teklif Alın!