Sektörler

İşletmemiz, benzersiz markalardan oluşan bir portföy ile faaliyet gösterdiğimiz pazarları yansıtacak şekilde yapılandırılmıştır.

Bu markaları, her biri özel ihtiyaçlarını daha iyi anlamak ve beklentilerini karşılamak için müşterilerimize yakınlaşmamızı sağlayan beş ayrı bölüm halinde işletiyoruz.

İşletme ve Endüstri

Keyveni 38. Yıl
Dünyanın dört bir yanından binlerce şirkette lezzetli ve dengeli yiyecekleri paylaşmak için çalışanları bir araya getiriyoruz.

Eşsiz ihtiyaçlarını - fiyat, seçim ve harika bir yemek deneyimi sunma konusunda - karşılamak için her müşteri ile yakın bir şekilde çalışıyoruz. Teklifimizi taze ve heyecan verici tutmak için sürekli yenilikler yapıyoruz.

Gıda hizmetlerinin ötesinde

İşletme ve Endüstrinin ihtiyaçlarını ve müşterilerimizin yüksek gıda ve heyecan verici yemek deneyimleri sunmayı amaçladıkları artan baskıyı anlıyoruz. Müşterilerimize bunu gerçekleştirirken destekleyebildiğimize inanıyoruz, böylece gıda hizmetlerini dışarıdan temin etmenin tam değerini açığa çıkarıyoruz.

Sağlık ve Yaşlılar

Hastaların iyileşmesine yardımcı olmak ve personelin motive olması için hastanelerin ve üst düzey yaşam olanaklarının iyileşme, enerji sağlama ve enerji vermesi için gıdaların gücünü açığa çıkarma konusunda uzmanız.

Garantili ve Besleyici Yiyecekler

Hastaneler ve yaşlı yaşam ortamlarında, gıda, operasyonun sadece bir kısmıdır. Hem hastalar hem de ziyaretçiler için yaşamlara dokunabilir, iyileşmeyi teşvik edebilir ve deneyimini dönüştürebilir. Ve işimizin kalbinde gıdaya olan temel tutkumuzla, restoran tarzındaki kafelerden odadaki hasta yemeğine ve uzman beslenmeye kadar müşterilerimizin potansiyelini tamamen gerçekleştirmelerini sağlıyoruz..

Eğitim

Anaokulundan üniversitelere kadar, akademik başarıyı en üst düzeyde desteklemeye yardımcı olan yenilikçi ve besleyici yemek çözümleri sunuyoruz. Öğrencilere sağlıklı beslenmenin lezzetli ve eğlenceli olabileceğini göstermeye çalışıyoruz

Büyük devlet okulu ilçelerinden ve yerel eğitim yetkililerinden bağımsız okullara, kolejlere ve üniversite kampüslerine, eğitimsel gıda hizmetlerinde edindiğimiz tecrübeler, bize herhangi bir öğrenme ortamı için paha biçilmez bir ortak oluşturuyor.

Yenilikçi, besleyici yemekler

Öğrenciler için, beslenme öğün planlama, onları sürdürülebilir bir dünyaya katkıda bulunurken, mutlu, güvenli ve sağlıklı bir yaşam tarzının nasıl yönlendirileceği konusunda eğitmeyi amaçlıyor. Gençlerin diyetleri ile hissettikleri ve yapma şekilleri arasında bağlantı kurmasına yardımcı olmak istiyoruz - onlara sağlıklı besleyici gıdalar sayesinde kendilerini iyi hissedebilecekleri ve daha fazlasını başarabileceklerini göstermeye çalışıyoruz.

Askeriye ve Ordu

Askeriye, ordu, askeri kampüsler, askeri okullar, kışlalar ve birliklerin yemek ihtiyacını, en doğru ve temiz ürünlerle karşılıyoruz.

Üst Düzey Kalite Standartları

Yemeklerin hijyeni, menü çeşitliliği ve porsiyon boyutu konusuna son derece titizlikle yaklaşıyoruz. Tüm yemekler hem pişirme aşamasında hem de ulaşıma çıkmadan önce gıda mühendislerinin ve diyetisyenlerin denetiminden geçiyor. Üretim aşamasında kullandığımız tüm gıda hammaddelerinin markalarını çalışılan kuruma açıkça bildiriyoruz.

Yemeklerimizin müşterilere ulaştırılması süreci

home_employment_pic251

Üretim

Usta aşçılarımız tarafından en kaliteli malzemelerle yemeklerin üretimi yapılır.
home_employment_pic262

Saklama

Etli yemekler 75 derecenin üstünde, salatalar 10 derecenin altında termoboxlara konulur.
home_employment_pic283

Taşıma

Yemekler özel klimalı dağıtım araçlarına yüklenerek yola çıkartılır.
home_employment_pic274

Hedef

Mühürlenen termoboxlar kurumun proje yöneticisi tarafından açılmak üzere teslim edilir.
Teklif Alın!